visits : 641765

last articles

Selekcjonerzy
2017-05-10

0   |   read more...

MEET THE EBENS
2016-02-18

Time Travel
2015-02-01

4   |   read more...

Trylogia SF
2014-09-02

2   |   read more

MIND CONTROL
2014-03-24

0   |   read more...

True Mermaids
2014-02-09

2   |   read more...

Viaggio nel tempo
2012-03-15

0   |   read more

archives

March 2015

popular tags

Customer Panel

Registration
Recover password

Selekcjonerzy

« Back to the home page

Selekcjonerzy

commandos_book_5.jpg

Całą trylogię dedykuję Tobie, Drogi Czytelniku, dziękując Ci za to, że dotrwałeś ze mną do końca, oraz wszystkim Istotom Duchowym, w szczególności Manu, którego obecność była bardzo odczuwalna podczas pisania trzeciej części.

Opowiedziana przez mnie historia naszej planety jest jedną z wielu alternatyw przyszłości.  Ludzkość obecnie stoi na historycznym rozdrożu, w którym siły globalizmu dążą do absolutnego despotyzmu. Mam nadzieję, że chcesz stanąć wśród ludzi kochających ekspresję myślenia.

To, co jest ukazane w trylogii, wcale nie musi być gorzkim scenariuszem przyszłości. Tak naprawdę to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała przyszłość. Pamiętaj, to nas jest wielu, a rządzących mało. Dokonajmy rewolucji nie tylko w sposobie myślenia, ale także w naszych sercach. I choć jest to książka SF, w której bohaterowie wraz z pozaziemskimi braćmi walczą o lepsze jutro, to jednak jest to opowieść o miłości. Zarówno Ty, Czytelniku, jak i ja, wiemy, że w życiu najważniejsza jest miłość. Wszystko jest miłością i ona jest jedyną prawdą. Reszta nie ma znaczenia, jest tylko iluzją, która trzyma nas w ryzach.

Zakochaj się w życiu i odrzuć stary sposób myślenia.

Ja już jestem poza nim.

Madlen


10
05
^^ Up

List of comments

Comment on Review

Nick *
Comment *
+ Add a comment

 


Comment on Review

strony internetowe Łódź

The Polish author Madlen Namro was born in 1973 in the city of Lodz, in the middle of Poland, during the hot summer 29 of August, which made her zodiacal Virgo. It means she has a brilliant mind, she has a great sense of humor, and she is full of discipline. Before dedicating her life completely to literature, she worked as journalist, lyricist and composer. Namro wrote song lyrics to polish punk group called "the Vanegat", and her song were imbibed with ideals and thoughts of the better future. Her books are international, written for all people all the world, showing changes of time in the Age of Aquarius which is coming soon. The trilogy is full of esoterics. She is also a believer of internet. Whatever you read about her, there is only one way to know her better… to read her books: commandos and trackers. Madlen Namro’s sci fi books are formed in groundbreaking times, as a result of the increasing vibration coming up the Aquarian Age.